Arper News – Milan Design Week 25

- Pausit
- Catifa Carta 🌱
- Catifa 46 (Re) 🌱
- Breathair 🌱
- Arper for Outdoor
- Meer nieuws uit Milaan

1
PAUSIT
Arper heeft heeft dit jaar een volledig nieuwe collectie gepresenteerd: Pausit wacht- en loungebanken, een ontwerp van Lievore Hary. Pausit is meer dan zomaar een wachtbank; het is een plek voor jezelf, ontworpen om overgangsruimtes te transformeren tot momenten van pauze, focus en hernieuwde energie. Met zijn ergonomische comfort, verfijnde esthetiek en modulaire aanpasbaarheid integreert Pausit naadloos in verschillende wachtscenario’s.




2
CATIFA CARTA 🌱
De zitschaal van Catifa Carta is volledig gemaakt van PaperShell, een baanbrekend materiaal dat is afgeleid van papier. Het houdt de door bomen opgevangen koolstofdioxide vast, waardoor de impact van de stoel op het milieu aanzienlijk wordt verminderd. Aan het einde van zijn levensduur keert het materiaal terug naar de aarde als biochar, waarbij de CO2 wordt vastgehouden. Aan het einde van zijn levenscyclus kan de schil van Catifa Carta pyrolyse ondergaan, waarbij biochar ontstaat – een houtskool die voor 90% uit koolstof kan bestaan ​​– en zo fungeert als een koolstoftank die niet langer in de atmosfeer terechtkomt. Dit proces zorgt voor een minimale impact op het milieu en maakt de cirkel rond door afval om te zetten in een grondstof voor bodemverrijking en biodiversiteit.



3
CATIFA 46 (Re) 🌱
Catifa 46 een blijvend icoon dat sinds zijn debuut een nieuwe taal in de designwereld heeft geïntroduceerd.De nieuwste ontwikkelingen weerspiegelen het vermogen om zich continu aan te passen aan veranderende behoeften. Nu we een bewustere productieaanpak omarmen, wordt Catifa 46 opnieuw geïnterpreteerd met een schaal gemaakt van 100% gerecycled plastic, afkomstig van een mix van post-consumer en post-industrieel afval. Dit nieuwe materiaal biedt een frisse textuur en een kleurenpalet, geïnspireerd op duurzame architectuur: materialen die zichtbaar, authentiek en natuurlijk getextureerd zijn, wat diepte en warmte aan de schaal toevoegt. Aan de achterkant van de schaal smelten tinten samen met een unieke textuur die de tweekleurige innovatie weerspiegelt die Catifa oorspronkelijk definieerde en Catifa (RE) 46 extra karakter en identiteit geeft.



4
BREATHAIR®
BREATHAIR® – een elastomeer polyester – staat bekend om zijn unieke eigenschappen: elastisch, ademend, waterbestendig en volledig recyclebaar. Voor het eerst is het zo gevormd dat het naadloos integreert in de lijnen van Catifa (RE) 46 en Catifa Carta als een nieuwe kussenvulling, die zitcomfort combineert met een zichtbare materiaaluitdrukking in de rugleuning.


5
ARPER FOR OUTDOOR
Of het nu gaat om een ​​ruimte die speciaal is ontworpen voor buitenspelen of leren, of om een ​​plek om elkaar te ontmoeten en te ontspannen, buitenruimtes stimuleren gezond gedrag en verbeteren het fysieke en mentale welzijn.
Buitenruimtes verbinden mensen ook met de natuur, waardoor ze een gevoel van verantwoordelijkheid voor het milieu creëren en ons stimuleren om rentmeesters van de planeet te worden.



6
MEER NIEUWS UIT MILAAN



